بنکدون-بانک اطلاعاتی عمده فروشان موبایل کشور
بنکدون-بانک اطلاعاتی عمده فروشان موبایل کشور
بزرگترین مرجع و بانک اطلاعاتی مراکز پخش و عمده فروشان ایران

 

دوست عزیز سلام

سامانه اطلاع رسانی علاءالدین-چارسو با هدف تجمیع و بهینه سازی نیاز مشتریان عزیز در حوزه خرید تلفن همراه ،لوازم و قطعات جانبی در نظر دارد با آگاه سازی شما همراهان عزیز پیرامون دریافت نازل ترین قیمت گامی در جهت رضایت هرچه بیشتر”موبایل فروشان و عمده فروشان” این حوزه بردارد.

“سامانه اطلاع رسانی علاءالدین-چارسو” به منظور پوشش تلفن همراه ،لوازم و قطعات جانبی و معرفی آن از بنکداران به عرضه کنندگان این محصولات در سرتاسر کشور و همچنین در جهت تسهیل مبادلات کالا، دسترسی به بازار گسترده و کاهش هزینه های طرفین مبادله و دسترسی آسان مشتریان به محصولات مورد نظر راه اندازی شده است.

بدلیل مشکلات موجود بواسطه فیلترینگ “سامانه اطلاع رسانی علاءالدین-چارسو ” برای شما مشتریان عزیز آسان ترین راه دسترسی به اجناس مورد نیاز با بهترین قیمتها و همچنین ارائه اجناس بنکداران در کوتاه ترین زمان و بدون فیلترینگ به مشتریان را فراهم کرده ایم.

 عدم وجود واسطه در فروش محصول، خود به کاهش قیمت کالا و در نتیجه افزایش توان خرید و رشد اقتصادی بازار کمک می‌نماید همچنین کاهش قیمت کالا و نزدیک شدن قیمت آن به نرخ حقیقی باعث رشد فروش، افزایش سود آوری، گردش مالی مناسب و راه اندازی چرخه ی اقتصاد خواهد گردید. ما بر آنیم تا با کمک متخصصین این امر و همچنین مشایعت و همراهی شما عزیزان در جهت تحقق این اهداف برآئیم.

همچنین این مجموعه تبلیغاتی زمینه‌ساز ارتباط مستقیم با تامین‌کنندگان این محصولات در بازار می‌باشد و شما می‌توانید عرضه‌کنندگان کالای مورد نظر خود را در اقصی و نقاط کشور پیدا نموده و با آنها همکاری نمائید. ارتباطی که منجر به کاهش فاصله تامین تا مصرف می‌گردد و بدون شک موجب صرفه جویی در زمان و هزینه‌ها می‌گردد

امید است با همیاری و همدلی شما عزیزان در این مسیر بتوانیم در مسیر رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان قدم برداریم.